Chat

Merhaba değerli mekanbizim sohbet kullanıcıları.Chat, dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Biz yazı türü olan sohbet ise, bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbet türünde samimilik, senli benlilik söz konusudur.Bizim mekan sohbet servisimiz de sizler için bu sohbetin tadını çıkarın diye ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor. Bedava bizim mekan da sohbet etmek için resme tıklayıp sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

sohbet1

Bizim mekan chat seviyeli chat için doğru adres.Lütfen diğer kullanıcılara karşı saygılı ve anlayışlı davranınız.

Mekanbizim.Com ; gerekli müdahalelerde bulunma, üyeyi odadan/sunucudan men etme, ilgili kanalı veya rumuzu kapatma/yasaklama ve üyelik iptali haklarına ve yetkilerine sahiptir.Bunun için  chat kurallarımız aşağıda sıralanmıştır.

  • Sunucu yoneticilerine (operatörlerine) hakaret etmek.
    Sunucuda politik, onur kırıcı nick/rumuz kullanmak,
    Web site veya sunucu reklamı yapmak,
    Serverde/Sunucuda ve Kanallarda küfür, sistem saldirilari, flood yapmak, YASAKTIR…

Eğlenceli sohbet odaları mızda, Eğlence servisimizden yararlanabilirsiniz. #Radyo , #Kelime , #Bulmaca odalarımızı Takip Edebilirsiniz.Bizimmekan chat odalarımız ; #Sohbet , #TurkChat , #Turkiye
Radyo kanalında dj olan arkadaşlardan istek şarkıi isteyebilir ve diğer arkadaşlara armağan edebilirsiniz.. Chat kanallarımızda chat odaları asla bitmez sürekli olarak aktif bir olan bir  mekanbizim chat sitesidir..

sohbet

Tatlı Delilerin Tatlı aşkların fırtınalı yaşandığı süper bir mekan tamamen aile ortamı gibi bir yer yabancılara hoş bakılmasada sanki gelir gelmez sayfanın sıcaklıgını size hissettirebilen sıcak kanlı insanların buluştuğu vip benzeri bir ortam çok farkı yerlerden ortak kafaların buluştugu çoğu zaman geyik kimi zaman üzüntü kimi zaman dostluk kimi zaman arkadaşlık sürekli yeni arkadaşlar takılmakta. Sizlerde yerinizi alın. Bizim mekan chat odalarının tadını çıkarın.
Aşkın yaşı yoktur. Örneğin izdivaç programı :)
Aşk chat odaları ben aşık olamıyorum yada ben aşkı unuttum diyenlerin sıcak bir buluşma noktası. Hayat sadece para dan ibaret olmasa da onsuz yapılmayacağı gibi aşksız da yapılamaz bazılarimiz evlendikten sonra bile aşkı arayan bir çok insan var. Ben hariç daha evlenmedim :)
Hayat bazen birliktelik olduğu kadar sorumlulukları da beraberinde getirir. Biraz soluklanmak lazım. Chate bağlı kalmayın onu da yaşamadan geri kalmayın.
Aşk chat odaları Aşk Gibi Birşey Arayanlar içindir.
Kaçıkların sohbet mekanı nerede deli var ise bir zamanlar o da Kurbaga.com ‘lu idi. Bizim birlikte daha da delirmeye sinir etmeye gıcık bir sohbet anlayışına varmısınız.
Seviyeli chat Bayanların Rahatça Sohbet Edebileceği bir sohbet. Argo konuşmanın yasak olduğu bir mekan.

EE ne dedik ne de olsa mekan bizim :)